Modernizacja basenów

remont i modernizacja basenów

Technika i technologia basenowa stale się zmienia, dzięki czemu możemy oferować coraz bardziej funkcjonalne, a zarazem energooszczędne rozwiązania zarówno dla dużych obiektów basenowych, jak i małych basenów przydomowych. Modernizacja basenów to usługa, którą kierujemy do Klientów zainteresowanych podniesieniem jakości obiektów basenowych, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów ich eksploatacji. W ramach usług modernizacji basenów rozwijamy baseny zewnętrzne i wewnętrzne, poprawiając ich walory użytkowe i estetyczne. W zależności od preferencji i oczekiwań inwestora modernizacja basenów może ograniczać się wyłącznie do wymiany osprzętu technologii basenowej lub obejmować swoim zasięgiem wykonanie projektu zamiennego wraz z modernizacją urządzeń i instalacji uzdatniania i sterowania technologią basenu.

Obsługujemy inwestycje niezależnie od pierwotnego rozmiaru basenu, wspierając klientów biznesowych i indywidualnych, jak również jednostki administracji publicznej odpowiedzialne za utrzymanie basenów miejskich. Zapewniamy kompleksową obsługę - od projektu, po oddanie zmodernizowanego basenu do użytku.

Remonty basenów

Obok usług związanych z unowocześnianiem basenów na potrzeby naszych Klientów przeprowadzamy również remonty basenów. Remonty basenów łączymy z usługami naprawy i modernizacji, co pozwala nam dostarczać rozwiązania dostosowane do oczekiwań użytkowników oraz bieżących trendów w dziecinie techniki i technologii basenowej. Remonty i naprawa basenów to usługi, które kierujemy przede wszystkim do inwestorów borykających się z problemem niesprawnych basenów oraz obiektów cechujących się wysoką awaryjnością. Odpowiednio zaplanowany i przeprowadzony remont basenu pozwala skutecznie wyeliminować przyczynę awarii, jednocześnie przywracając pełną sprawność obiektu.

Naprawa basenów: Czy to się opłaca?

Powszechnie uważa się, że naprawa obiektów takich, jak basen przydomowy wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. W praktyce naprawa basenów wcale nie musi być droga. Ostateczny koszt inwestycji jest uzależniony od wielu czynników. W szczególności od stanu technicznego, w jakim jest basen w momencie zlecania naprawy oraz efektu, jaki jako inwestorzy chcemy uzyskać. W wielu przypadkach naprawa basenów nie wymaga kosztownej modernizacji obiektu, ani jego kapitalnego remontu.

Modernizacja, remonty, naprawa – profesjonalne usługi

Marka Aqua World od lat specjalizuje się w wykonywaniu i projektowaniu basenów. W swoim portfolio posiadamy dziesiątki projektów zrealizowanych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego stale poszerzamy zakres oferowanych usług tak, żeby jak najpełniej odpowiadał zmieniającym się oczekiwaniom rynku. Obok kompleksowego wykonawstwa basenów, parków wodnych i fontann oferujemy usługi związane z modernizacją, remontami oraz naprawami basenów. Wszystkie powyższe usługi świadczymy w zakresie dopasowanym do oczekiwań Klienta i wymogów danej inwestycji.

Klientów zaineresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie modernizacji lub remontu eksploatowanego obiektu zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, jednocześnie prezentując pełne spektrum naszych możliwości.