Filtry do basenu

filtr basenowy podciśnieniowy

Szukając skutecznego sposobu na utrzymanie wody w basenie w czystości warto zwrócić uwagę na odpowiednie filtry do basenu. Filtr basenowy umożliwia oczyszczenie wody z najmniejszych nawet zabrudzeń, włosów czy owadów, dzięki czemu stojąca w basenie woda nie mętnieje, ale zachowuje klarowność i zdatność do użytkowania przez długi czas. Odpowiedni system filtracji rozwiązuje również problem śliskich ścian niecki basenowej, dzięki czemu korzystanie z basenu jest bezpieczne, a zarazem przyjemne.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów marka Aqua World oferuje szeroki wybór filtrów basenowych przeznaczonych do stosowania w basenach zewnętrznych i wewnętrznych oraz jacuzzi. Dostarczamy także rozwiązania dedykowane dla parków wodnych i fontann.

Filtry Captura do basenu, filtry podciśnieniowe  

Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują wielowarstwowe filtry Captura. Za ich wyborem przemawia wysoka skuteczność systemu uzdatniania wody oraz związane z nią oszczędności. Obok filtrów marki Captura naszym Klientom oferujemy również filtry podciśnieniowe innych znanych i cenionych producentów. Filtr basenowy podciśnieniowy to rozwiązanie zapewniające wysoki wskaźnik filtracji, przy jednoczesnej możliwości płukania złoża filtracyjnego, co przekłada się na przedłużoną żywotność filtra oraz jego ekonomiczną eksploatację. Filtry podciśnieniowe doskonale sprawdzają się w szeregu aplikacji – od basenów hotelowych, przez pływalnie miejskie, oraz inne systemy z zamkniętym obiegiem wody.

Nasz asortyment uzupełniają kompaktowe filtry podciśnieniowe, których konstrukcja umożliwia skuteczną filtrację wody w obiektach dysponujących niewielką powierzchną i małą wysokością. Kompaktowy filtr basenowy podciśnieniowy bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku niewielkich basenów hotelowych oraz basenów w obiektach publicznych. Filtry oferujemy w różnych objętościach, co przekłada się na łatwość doboru rozwiązania adekwatnie do rzeczywistych potrzeb obiektu.

Filtry do basenu – szeroki wybór, profesjonalne doradztwo

Marka Aqua World od lat specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie basenów, fontann i wodnych placów zabaw, a także dostarczaniu komponentów niezbędnych do ich prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji. Obok sprawdzonych rozwiązań znanych i cenionych producentów, zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych systemów filtracji. Zachęcamy do kontaktu.